Opinie

Opinie Rodziców to dla mnie istotny „drogowskaz” i świadectwo spełnienia zaufania. Dlatego też cenię sobie każde słowo. Jeżeli chcecie Państwo podzielić się słowem odnośnie naszej współpracy będzie mi bardzo miło. Opinię możecie przesłać na mail lub zostawić w Google.

Przesympatyczna z cudownym podejściem do dzieci Pani Dominika. Polecam z całego serca bardzo życzliwa osoba od której emanuje ciepło. Uważnie wszystkiego słucha oraz podpowiada w czym może tkwić problem.

Rodzice Maksymiliana

Pani Dominika jest profesjonalistką w tym co robi. Na początku terapii przeprowadziła obszerny wywiad na temat synka. Terapia jest w 100% dostosowana do pacjenta. Synek robi widoczne postępy. Nie zmienilibyśmy terapeuty pomimo odległości, którą pokonujemy na zajęcia.

Rodzice Filipa

Pani Dominika jest bardzo komunikatywna, łatwo nawiązuje kontakt zarówno z dziećmi jak i z rodzicami. Jej uśmiech i entuzjazm pomaga dzieciom przełamać obawy. Bardzo elastycznie dostosowuje środki pracy do możliwości dzieci. Jednocześnie realizuje program pracy terapeutycznej zgodnie z potrzebami dzieci. Różnorodność ćwiczeń i dokładny instruktaż dla rodziców pomagają w rozwoju dzieci i postępach w korekcji zaburzeń. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za profesjonalne i przesympatyczne podejście.

Rodzice Zosi i Franka

Świetny specjalista, miła, sympatyczna, lubiąca pracę z dziećmi Pani logopeda. Wizyty przebiegają zawsze w przyjaznej atmosferze. Córka bardzo dobrze czuje się w towarzystwie p. Dominiki. Pani Dominika jest konkretna oraz konsekwentna dzięki czemu dziecko współpracuje z chęcią i widać postępy w terapii. Bardzo polecamy wizyty u Pani Dominiki.

Rodzice Michalinki

Pani Dominika jest miłą i troskliwą osobą. Syn mimo problemów zdrowotnych robi postępy na zajęciach, których nie traktuje jak przymus tylko zabawę.

Rodzice Jasia

Pani Dominika jest osobą bardzo profesjonalną. Zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć i ma dużo pomysłów na ćwiczenia, które dobiera odpowiednio do nastroju synka. Jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do zajęć.

Rodzice Adasia

Pani Dominika jest ciepłą, przyjazną osobą. Nawiązuje bliski kontakt z wychowankami. W pracy zawsze towarzyszy jej uśmiech, poprzez zabawę uczy alternatywnych sposobów komunikacji.

Rodzice Marysi